Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Prenumerata » Pobierz PDF

Aby móc pobrać plik benefit_11_20017_www.pdf należy podać swój adres e-mail. Na wskazany adres przyjdzie link do pliku.

Wpisując adres wyrażasz zgodę na dodanie adresu e-mail do bazy Newslettera miesięcznika BENEFIT. – w każdej chwili możesz wypisać się z listy Newslettera miesięcznika.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Benefit Systems SA z siedzibą w Warszawie 00-844, Plac Europejski 2 (dalej jako „Spółka”). Dane osobowe są wykorzystywane do celów subskrypcji darmowej prenumeraty miesięcznika „Benefit” oraz dla celów marketingowych i badania rynku. Odbiorcami danych są wyłącznie podmioty z grupy kapitałowej Spółki. Podanie jakichkolwiek danych osobowych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas newsletter, w tym informacje o nowych ofertach i promocjach, zaznacz poniższe zgody:Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.