Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Morfologia Przywództwa 16.05.2018

Konferencja Liderów Nowej Generacji

Przeznaczona dla menedżerów wszystkich specjalności a w szczególności tych, którzy chcą przewodzić swoim organizacjom wykorzystując nowe idee zarządcze. Morfologia Przywództwa wywodzi się z tradycji odbywającej się od 2012 roku Konferencji Menedżerów Sprzedaży MORFOLOGIA SPRZEDAŻY. Zgodnie z zapowiedziami od bieżącego roku zawsze w maju odbywać się będzie MORFOLOGIA PRZYWÓDZTWA poświęcona ogólnym tematom liderskim i zarządczym natomiast zawsze w listopadzie MORFOLOGIA SPRZEDAŻY, na której będzie poruszana szeroka tematyka związana z zarządzaniem sprzedażą i zespołami sprzedażowymi.

Główna tematyka nadchodzącej konferencji MORFOLOGIA PRZYWÓDZTWA to:

  • Odchodzenie od zarządzania hierarchicznego na rzecz programów zarządczych opartych na partycypacji.
  • Budowanie systemów wzmacniających podmiotowość i kreatywność pracowników.
  • Jak budować efektywną i zyskowną firmę szanując świat dookoła.
  • Liderzy nowej generacji, budujący swoje przedsięwzięcia z ludźmi i dla ludzi.

 Wśród prelegentów i występujących pojawią się: Andrzej Jeznach, Sergiusz Trzeciak, Sławomir Jarmuż, Milczarek Bukowski Trio i inni.

16 maja 2018 –  Gdańsk
Organizator: Cetus Consulting Jacek Czarnowski
Informacje: www.morfologiaprzywodztwa.pl

2018-04-18 17:10 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.