Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Firmy rodzinne – przyszłością rynku i wyzwaniem dla świata nauki 27.04.2018

Zmiany zachodzące w sektorze firm rodzinnych, szczególnie ich wpływ na rozwój gospodarki oraz kształt obecnego rynku pracy będą wiodącymi tematami konferencji „Firmy rodzinne – przyszłością rynku i wyzwaniem dla świata nauki”.

Organziatorzy pochylą się nad tematem kultury organizacyjnej w firmach rodzinnych, zmian zachodzących w ich strukturach, sukcesji, finansowania oraz doboru kadr. Uczestnicy konferencji znajdą wiele cennych informacji, przykładów, które mogą być inspiracją do dalszych działań i rozwoju. 
Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny.

Spotkanie adresowane jest nie tylko do przedstawicieli firm rodzinnych, ale także wszystkich przedsiębiorców, przedstawicieli urzędów i instytucji publicznych oraz środowiska akademickiego.

27 kwietnia 2018 - Katowice
Organizatorzy: Śląski Oddział Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych, Alior Bank S.A., Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Informacje: https://www.aliorbank.pl/LP/konferencja-zafirmowani-katowice

 

2018-04-16 13:04 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.