Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

HR-owe Pomorze Zachodnie 17-18.05.2018

Choć o Szczecinie mówi się, że to miasto zapomniane lub nieodkryte, to wydarzenia takie jak #HRSzczecin przeczą tym opiniom. Już w maju Szczecin po raz drugi stanie się HR-ową stolicą Polski, do której przybędą znamienici eksperci, przedsiębiorcy, menadżerowie i rekruterzy z regionu.

Podczas pierwszego dnia #HRSzczecin uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wielu interesujących i merytorycznych wystąpień. Aleksandra Przegalińska-Skierkowska (badaczka rozwoju nowych technologii) opowie, jak sztuczna inteligencja wpłynie na postępujący proces automatyzacji pracy oraz jakie nowe profesje wygeneruje niebawem technologia. Maja Gojtowska (ekspert w zakresie PR, komunikacji wewnętrznej i EB) wskaże najpopularniejsze błędy popełniane w relacjach z kandydatami w sieci - na Linkedinie, Facebooku, ale i innych serwisach społecznościowych, czy forach dyskusyjnych. Sylwia Królikowska (psycholog, Superniania Liderów, trener biznesu) podpowie, w jaki sposób udzielać informacji zwrotnych przedstawicielom Snowflakes Generation, w jaki sposób ich motywować i zachęcać do brania odpowiedzialności za działania.  Krystyna Boczkowska (prezes zarządu Robert Bosch Sp. z o.o. i reprezentantka Grupy Bosch w Polsce) udowodni konieczność promowania i rozwoju nowoczesnego szkolnictwa zawodowego w Polsce, które jest podstawą rozwoju nowoczesnej gospodarki. Łukasz Jarota (ekspert ds. budowania wizerunku pracodawcy, certyfikowany trener i konsultant HR/EB) opowie, dlaczego ekspozycja ogłoszenia o pracę – nawet jeśli jest doskonała - to zdecydowanie za mało i co w praktyce oznacza rynek dobrego pracodawcy. Joanna Malinowska-Parzydło (Wiceprezes Personal Brand Institute, pomysłodawca think tanku HR Influencers) wskaże, jakich kompetencji potrzebuje skuteczny profesjonalista HR w świetle paradygmatu H2H, zastępującym B2B i B2C. Joanna Heidtman (psycholog i socjolog, trener biznesu, doradca, coach) podpowie, czy i jak można zwiększyć spójność działania, komunikacji, przywództwa, celów i rozwoju, by ostatecznie tworzyć autentyczną wartość dla klientów i pracowników.
Intensywnie i merytorycznie, prawda? Jak zatem będzie wyglądał drugi dzień #HRSzczecin 2018?
- Uczestnicy zyskają okazję do pogłębiania wiedzy w mniejszym gronie w ramach czterech modułów warsztatowych – wskazuje Katarzyna Opiekulska, dyrektor wydarzenia. - Popracują nad sztuką prowadzenia trudnych rozmów z pracownikami i udzielania feedbacku, nad mądrym sposobem budowania właściwego Customer Experience w organizacji oraz umiejętnością tworzenia persony idealnego kandydata.
Wartym uwagi jest fakt, iż udział w każdym warsztacie #HRSzczecin może zostać dofinansowany na poziomie od 50 do 80%. Z dofinansowania mogą skorzystać reprezentanci mikro, małych i średnich firm z Zachodniopomorskiego.
Pomysł na zorganizowanie #HRSzczecin wyrósł z potrzeby edukowania pracodawców w zakresie świadomego podejścia do HR i employer brandingu.  

Udział w wydarzeniu jest płatny.

Termin: 17-18 maja 2018 – Szczecin
Organizator: LSJ HR Group
Informacje: http://hrszczecin.pl/

 

 

2018-04-10 11:29 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.