Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Trzej Muszkieterowie Motywacji 06.06.2018

Boisz się podejmować ryzyko? Nie wiesz, jak mobilizować i angażować pracowników? A może masz tendencje do prokrastynacji? Konferencja „Trzej Muszkieterowie Motywacji: sztuka wygrywania” to wydarzenie dedykowane wszystkim tym, którzy chcą wykształcić w sobie nowe nawyki takie jak: odporność na stres, wytrwałość, odwaga. Nie od dziś wiadomo, że cechy te pomagają w osiąganiu sukcesów nie tylko sportowych, ale przede wszystkim biznesowych.

Zaproszeni prelegenci: Sebastian Kotow, Piotr Zielonka, Damian Witkowski to trzej eksperci, którzy świetnie znają metody motywowania. Dlatego też w przystępny i jednocześnie merytoryczny sposób omówią najefektywniejsze, wykorzystywane w sporcie, strategie treningu umysłu. Z pewnością przydadzą się one wszystkim tym, którzy prowadzą własną firmę.
W czasie konferencji przedstawiona zostanie wiedza z zakresu  psychologii i coachingu na kwestie takie jak: motywacja, strach, prokrastynacja, efektywność działań itp. Agenda wydarzenia została ułożona tak, aby „od podszewki” poznać złe nawyki i wyrobić te dobre. Uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji ułożonych w czterech blokach tematycznych, które zaprezentowano poniżej.

AGENDA:

  • Nie bój się bać – jak pokonać strach i ograniczenia wewnętrzne – pierwszy krok do wygrywania;
  • Psychologia Osiągnięć. Rzetelna wiedza warunkiem sukcesu;
  • Algorytmy mentalne – czego biznes może się nauczyć od sportu;
  • Reguła #PUSH – o kontroli nawyków, zachowań i metodzie osiągania spektakularnych sukcesów.

13 kwietnia 2018 – Jasionka k. Rzeszowa
Organizator: CWK Operator Sp. z o.o.
Informacje: http://www.g2aarena.pl/muszkieterowie-motywacji/

2018-04-09 14:00 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.