Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Forum Zdrowie Pracownika 09.04.2018

#BoWartoDbać
Pierwsze ogólnopolskie Forum dla dyrektorów i menedżerów HR oraz CEO, które porusza kwestie rozwiązań prozdrowotnych w firmach.

Zastanawiasz się jakie działania podjąć, żeby poprawić strategię prozdrowotną w organizacji? Forum Zdrowie Pracownika to miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń osób zarządzających ludźmi oraz odpowiadających za wdrażanie rozwiązań prozdrowotnych w firmach. Jesteś jednym z nich? Nie może cię tu zabraknać.
Jako organizator Kongresu Kadry – największego wydarzenia w branży HRM w Polsce, od 2005 roku, obserwujemy dylematy menedżerów zarządzających ludźmi. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie tematem zdrowia pracowników, postanowiliśmy poświęcić temu tematowi oddzielne wydarzenie. Na nasze Forum zapraszamy szczególnie właścicieli firm i członków zarządu, osoby odpowiedzialne za budowanie polityki personalnej w firmach, menedżerów ds. wynagrodzeń, benefitów pracowniczych i systemów motywacyjnych oraz wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami prozdrowotnymi dla pracowników.
Według danych ZUS aż 238 659 800 dni w 2016 roku pracownicy przebywali na zwolnieniu zdrowotnym. Dla Ciebie, jako pracodawcy, jest to realna, duża strata. Co zrobić, aby ją zminimalizować? Przyjdź na Forum Zdrowie Pracownika i poznaj najciekawsze oferty oraz najnowsze rozwiązania w kwestii poprawy zdrowia Twoich pracowników.

- POZNAJ ofertę liderów rozwiązań prozdrowotnych dla pracowników
- ODKRYJ jakie rozwiązania prozdrowotne przynoszą wymierne efekty
- SPOTKAJ ekspertów i praktyków oraz wymieniaj doświadczenia
- PRZYJDŹ! Zgłoś się zupełnie bezpłatnie!

WŚRÓD PRELEGENTÓW
Dziennikarka ,trenerka fitness ,ikona zdrowia i żelaznej kondycji –  uznawana w mediach za niekwestionowaną prekursorkę zdrowego stylu życia. Zaszczepiła w Polakach modę na bycie fit, bo, jak twierdzi, „dobry wygląd i samopoczucie to przepustka do sukcesu na płaszczyźnie życia zawodowego i prywatnego”.
Do świata Zdrowia przez duże Z w swojej prelekcji: Wellness – moja droga do sukcesu, zabierze Państwa Mariola Bojarska-Ferenc.
Nikolay Kirov
–  dyrektor strategii i rozwoju Koźmiński Executive Business School Akademii Leona Koźmińskiego. Praktyk z doświadczeniem dydaktycznym i zapleczem naukowym. Od 1996 r. mówca inspiracyjny, trener, wykładowca i doradca, który opowie o tym co mówią najnowsze badania na temat tego, jak brak zarządzania hormonami wpływa na podejmowane przez menedżerów decyzje i budowane relacje, a to wszystko podczas prelekcji „Zarządzanie własną energią – wyzwanie menedżerów w stresie”.

9 kwietnia 2018 - Warszawa
Organizator: Nowoczesna Firma
Informacje:https://goo.gl/JdhMgP

 

2018-01-24 15:17 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.