Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

HR NA ŚNIADANIE 27.04.2018

Human Resources vs. Human Relations – rola HR w budowaniu doświadczenia pracownika.

Menedżerowie często powtarzają stwierdzenie-wytrych, że „ludzie są najważniejszym zasobem firmy”. Dlaczego zatem nie dbają o swoich pracowników tak samo jak o klientów, nie angażują ich w ciągły dialog, nie monitorują ich opinii, emocji i poziomu energii? W wielu firmach kształtowanie doświadczenia pracownika – na każdym etapie jego pracowniczego cyklu życia – nie jest jeszcze priorytetem dla liderów HR. Jak zmienić tę tendencję? Jak badać „puls” pracownika na bieżąco?  I wreszcie – jak wzmacniać w pracownikach poczucie sensu i celu?

Sloty tematyczne:

  • KOMPETENTNY MENEDŻER – NAJBARDZIEJ POŻĄDANY BENEFIT?
  • ARSENAŁ NARZĘDZI A BUDOWANIE DOŚWIADCZENIA
  • KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA „SZYTA NA MIARĘ”
  • OCENA PRACOWNICZA – SPOSÓB NA (DE)MOTYWACJĘ?
  • + MINI-WARSZTATY: COACHINGOWY MODEL ZARZĄDZANIA – CZY KAŻDY MENEDŻER MOŻE BYĆ COACHEM?


27 kietnia 2018 - Kraków

Organizator: Studio Wiedzy
Informacje: www.hrnasniadanie.pl

2017-11-15 14:24 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.