Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Mixer HR 21-22.09.2017

Poza integracją środowiska branżowego, celem konferencji będzie prezentacja najlepszych praktyk zarządzania i perspektyw rozwoju HR w Polsce. Praktycy wydobywać będą najbardziej użyteczne rozwiązania HR, przekażą wiedzę popartą wyłącznie doświadczeniem.

Konferencja dedykowana jest wszystkim zainteresowanym rozwojem branży Human Resources. Oryginalny w formie mix tematów i treści gwarantuje dobrze wykorzystany czas, w którym nikt się nie będzie nudził. Najnowsze trendy HR, skuteczne rozwiązania, praktyczne narzędzia oraz inny wymiar integracji zapewni 20 praktyków HR podczas 8 dynamicznych prelekcji i 4 inspirujących case studies pierwszego dnia (21 września) oraz 8 warsztatów narzędziowych dnia drugiego (22 września).

Data: 21-22 września 2017- Gliwice
Organizator: HRPolska.pl portal branży HR
Informacje: http://mixerhr.pl

2017-09-13 15:12 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.