Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Kurs na HR 05.10.2017

Ekspercka debata środowisk biznesu, nauki i władz samorządowych.

Czy organizacja ma trudności ze znalezieniem pracowników i rozważa zatrudnienie cudzoziemców, ale obawia się kruczków prawnych? Firma zatrudnia świetnych ludzi, chce rozwijać ich talenty i motywować ich do osiągania sukcesów?
Kurs na HR to wydarzenie, które integruje świat nauki, biznesu i władz samorządowych. To jedyna tego typu inicjatywa, która odpowiada na lokalne potrzeby rynku pracy oraz mierzy się z wyzwaniami, jakie ten rynek stawia.
Kurs na HR w Słupsku to IX już edycja wydarzenia, poświęconego szerokiej tematyce Human Resources, rozwijaniu talentów, budowaniu strategii oraz analizie. To idealna przestrzeń na networking, wymianę cennych doświadczeń i wypracowywanie nowych rozwiązań, dopasowanych do wyzwań rynku pracy.
Edycja Słupska zrealizowana będzie w podwójnej formule. Część I to prelekcje i wypowiedzi specjalistów. Część druga to eksperckie warsztaty, które pomogą wypracować ciekawe rozwiązania, na miarę potrzeb przedsiębiorców. Całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie przyjemna muzyka w strefie Chill oraz coś specjalnego – Meet the Guru. Indywidualne spotkania ze specjalistami dla chętnych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

5 października 2017 - Słupsk
Organizator: Grupa Progres – Nowoczesne Usługi HR dla Biznesu
Informacje: www.kursnahr.pl

2017-09-11 10:37 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.