Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Benefits Festival 05.10.2017

To już drugie spotkanie liderów rynku produktów i usług benefitowych z osobami odpowiedzialnymi za politykę świadczeń pozapłacowych w firmach.

Rynek pracy w Polsce coraz bardziej kieruje się w stronę pracownika. Firmy muszą bardzo intensywnie zabiegać o nowe kadry i  kreować nowatorskie sposoby zatrzymania talentów. Jednym z elementów, które wykorzystuje się w walce o pracowników są benefity. Czy jednak każde świadczenie pozapłacowe spełnia dobrze swoją rolę? Co może być atrakcyjnym czynnikiem motywującym, a co jest normą charakteryzującą dobre środowisko pracy?  Jak dobrze wydać pieniądze na okazjonalne świadczenia pozapłacowe związane ze Świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem?

Odpowiedzi na powyższe i inne pytania dotyczące świadczeń pozapłacowych będziemy szukać wspólnie z partnerami i uczestnikami jesiennej edycji BENEFITS FESTIVAL.

Wydarzenie zgromadzi z jednej strony firmy oferujące różnego typu produkty i usługi benefitowe, a z drugiej – decydentów z firm, którzy odpowiadają za budowanie polityki benefitowej dla pracowników.

BENEFITS FESTIVAL to spotkanie o charakterze targowo-konferencyjnym, złożone z kilku elementów:

  • BENEFITS EXPO – kilkadziesiąt firm oferujących produkty i usługi benefitowe
  • BENEFITS FORUM – rozmowy o budowaniu polityki benefitowej, dobrych praktykach i kwestiach formalno–prawnych m.in. wystąpienie dr Kazimierza Sedlaka
  • BENEFITS AD CHANNEL - wystąpienia eksperckie i dobre praktyki, prezentacja produktów benefitowych Partnerów
  • BOOK OF BENEFITS 2017 - wszystko o rynku benefitów w Polsce.
  • BENEFITS CHRISTMAS TIME – specjalna strefa świątecznych benefitów

5 października 2017 – Warszawa
Organizator: Link Concept Sp. z o.o.
Informacje: www.benefitsfestival.pl

 

2017-09-05 10:06 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.