Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Innowacje w HR Conference&Expo 28.02.-01.03.2018

To wyjątkowe, dwudniowe spotkanie dla pracowników, menadżerów i zarządzających w działach HR, którzy chcą poprawić jakość pracy w swoich działach w oparciu o nowe technologie i innowacyjne, sprawdzone rozwiązania. Wydarzenie jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą otrzymać gotowe rozwiązania - stworzone na przykładzie i doświadczeniach firm, które wprowadziły już różnorakie innowacje w swoich działach HR.

Podczas konferencji uczestnicy wezmą udział w inspirujących prelekcjach i praktycznych warsztatach, poznają nowe technologie w pigułce.
Formuła wydarzenia oparta jest o wiele przykładów z Polski, a także z Europy – gościem z zagranicy będzie Tom Haak, ekspert z Holandii, posiadający ogromne doświadczenie we wprowadzaniu innowacji w działach HR w największych firmach i korporacjach.
Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma materiały i prezentacje pokonferencyjne oraz certyfikat potwierdzający uczestnictwo.
W programie uwzględniony jest również czas na sesje networkingowe, umożliwiające swobodną wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami i prelegentami, a także zawarcie nowych znajomości.
W programie między innymi: ROI w zarządzaniu zasobami ludzkimi, budowanie kultury innowacyjności w organizacji, Digital HR, innowacja w Onboardingu pracowników z Ukrainy, Design Thinking w projektowaniu doświadczenia pracownika i wiele innych.

28 luty - 1 marca 2018 - Warszawa
Organizator: Skill Group
Informacje: http://www.innowacjewhr.pl/

2017-06-27 09:37 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.