Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

MOŻESZ WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ Myślisz - czyli Jak Być Fenomenalnym w 7 krokach 25.05.2017

Seminarium Motywacyjne.
Uczestnicy podniosą poziom satysfakcji z pracy i z życia osobistego, będą mogli lepiej rozwinąć swój potencjał, nauczą się jeszcze lepszego planowania i osiągania celów.

Dla przedsiębiorców i menedżerów, dla osób, które chcą coś zmienić w swoim życiu lub w pracy, dla tych, którzy nie chcą stać w miejscu i czekać na los szczęścia - to specjalne i wyjątkowe wydarzenie poprowadzi Marta Woźny - Tomczak, niesłychanie energetyczna trenerka rozwoju osobistego i biznesowego z ponad 11-letnim doświadczeniem, autorka bloga www.JakProwadzicWlasnaFirme.pl oraz książki "Własny biznes - jak dojść do sukcesu." Właścicielka firmy szkoleniowo - doradczej Personia.
Dla tych, którzy chcą żyć z pasją, wierzyć w siebie na co dzień i w pełni rozwijać swój potencjał - jest to wydarzenie typu MUST BE.

25 maja 2017 – Hotel NOVOTEL w Gdańsku
Organizator: Personia
Informacje: http://mozesz-wiecej-niz-myslisz.pl/

2017-05-17 09:54 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.