Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

MasterClassHR 30-31.05.2017

MasterClassHR to skuteczne praktyki, ciekawe rozwiązania oraz najlepsze case studies wysoko efektywnych organizacji.
Postępująca technologia, konieczność pozyskiwania, utrzymania i rozwijania talentów, problemy z rekrutacją, kryzys zaangażowania pracowników to tylko niektóre wyzwania, z którymi borykają się organizacje. Zadaniem HR jest zbudowanie efektywnej strategii zarządzania ludźmi oraz wsparcie menedżerów w przeprowadzeniu firm przez procesy zmian.

Coraz bardziej zyskują na znaczeniu nowatorskie sposoby zarządzania, dostrzega się potencjał organizacji turkusowych. HR ewoluuje w stronę HR Business Partnera- lidera zmian i rozwoju organizacji.
Od HR oczekuje się dziś, że będzie dostarczać realną wartość ludziom, dla których pracuje. To wyzwanie, które wymaga nabycia nowych kompetencji- przejścia z roli sprawnego wykonawcy do roli lidera rozwoju biznesu w mało przewidywalnej przyszłości”- Grzegorz Filipowicz, raport HR Polska „(R)ewolucja HR 2016/2017”. 
Formuła zwartych, rzeczowych wystąpień ma inspirować do zmian w kluczowych obszarach rozwoju i zarządzania. Eksperci MasterClass HR to praktycy branży, osoby odpowiedzialne za wdrożenia i optymalizację procesów personalnych oraz realizację celów strategicznych w swoich firmach.
W MasterClass HR koncentrujemy się na dostarczeniu solidnej dawki praktycznej wiedzy. Tylko Praktycy Praktykom, 2 dni inspirujących wystąpień, czyli 12 case studies zaprezentowane przez 16 HR Executives.

Tematy wystąpień MasterClass HR 2017:
Dzień I - 30 maja:
-
Narzędzia skutecznej komunikacji. Jak w Future Processing budujemy zaangażowanie pracowników, Agata Padalska, Future Processing
- Strategie efektywnego zarządzania ludźmi w organizacjach 4.0, Zbigniew Brzeziński, Tefen Management Consulting
- Jak wzbudzić i podtrzymać zaangażowanie emocjonalne pracowników, Marek Śleboda, MARCO Sp. z o. o.
- Renowacja systemu motywacyjnego jako odpowiedź na współczesny rynek pracownika, dr Robert Manikowski, Katarzyna Bieniek, KEYSTONE BUSINESS ADVISORY
- Pomaluj swoją firmę na turkusowo- z wykorzystaniem profilu wartości Gravesa, prof. dr hab. Marek Szopa, EXBIS Eksperci Biznesmenom

Dzień II - 31 maja
- Learning Agility – prawdopodobnie najważniejsza kompetencja przyszłości. Jak w Grupie Danone identyfikujemy i rozwijamy potencjał do uczenia się, Krzysztof Wiśniak, Olga Wąs, Danone Sp. z o. o.
- Azymut na sukces- strategia firmy a strategia HR, Joanna Jeziorowska, Oknoplast Sp. z o. o.
- Rozwój liderów jako klucz do sukcesu biznesowego i zmiany kulturowej, Elwira Wołczecka, Grupa Żywiec SA
- Nowoczesne trendy w rekrutacji – jak poprzez Hackathony ograniczyć koszty działań rekrutacyjnych o 40% i skrócić czas dotarcia do kandydatów, Tomasz Florczak, CHALLENGEROCKET
- Jak zbudować efektywny proces rekrutacji oparty ma modelu kompetencyjnym, Katarzyna Bogdanowicz, Parker Hannifin ESSC Sp. z o.o.
- Szlifowanie diamentów w Credit Agricole Bank Polska S.A., Aleksandra Bury, Credit Agricole Bank Polska SA

30-31.05.2017- Gliwice
Organizator:Grupa HR Masters
Informacje: http://masterclasshr.pl

2017-05-05 12:57 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.