Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

KONGRES MENTORINGU 25.04.2017

Dlaczego warto wymieniać się wiedzą i jak robić to dobrze? Czy każdy potrzebuje mentora? Jakie korzyści z mentoringu mogą płynąć dla firm i pracowników?

O tym wszystkim, już 25 kwietnia, podczas Kongresu Mentoringu, dyskutować będą praktycy HR, prezesi firm z rozmaitych branż, dyrektorzy, menedżerowie, doświadczeni mentorzy i psychologowie. Kongres odbędzie się w siedzibie koncernu multimedialnego Agora S.A. Będzie doskonałą okazją do tego, by lepiej poznać ideę mentoringu, zobaczyć inspirujące przykłady i dobre praktyki oraz wspólnie spojrzeć na relację uczeń – mistrz z różnych perspektyw.
O tym, jak sprawić, by ta relacja przynosiła korzyści obu stronom, a także organizacji opowiedzą mentorzy i ich „wychowankowie”. Przedstawiciele biznesu pokażą konkretne przykłady wykorzystania mentoringu w ich firmach. Podpowiedzą też, jak powinien być zaprojektowany dobry program mentoringowy.
W trakcie kongresu swoimi różnorodnymi doświadczeniami podzielą się mentorzy z zupełnie różnych światów, m.in. Stéphane Antiga, prof. Zbigniew Lew-Starowicz, Anna Pyrek, Robert Krool, Rafał Maserak i Joanna Malinowska-Parzydło.
Oprócz ciekawych dyskusji uczestnicy będą mieli też okazję wziąć udział w rozwijających warsztatach. Dowiedzą się np. jak powinien komunikować się dobry mentor, poznają zasady cross mentoringu i usłyszą, czego doświadczeni pracownicy mogą się dowiedzieć od swoich młodszych kolegów.

25 kwietnia 2017 - Warszawa
Organizator: Konferencje Agora, Polskie Stowarzyszenie Mentoringu i Stowarzyszenie Technologia w Spódnicy
Informacje: http://kongresmentoringu.pl/

 

2017-04-11 11:13 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.