Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

HR Szczecin 2017 31.05.2017

Tematem przewodnim konferencji jest budowanie wizerunku pracodawcy na silnie konkurencyjnym rynku pracy Pomorza Zachodniego.

Przedstawiciele dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, doradcy personalni, pracownicy działów HR, kadra managerska i szkoleniowcy spotkają się w szczecińskiej Starej Rzeźni, by w ramach konferencji #HRSzczecin 2017 porozmawiać na temat  nowych kierunków i inspiracji w budowie zdrowych i skutecznych firm.
Staje się to niezwykle ważne z uwagi na coraz trudniejszą sytuację na rynku pracy w Szczecinie i regionie. Zapotrzebowanie na pracowników rośnie. Większa jest też rywalizacja pomiędzy pracodawcami o dobrych, wykwalifikowanych i utalentowanych pracowników. Coraz istotniejsze staje się skuteczne zatrzymanie członków zespołu w organizacji oraz zbudowanie ich zaangażowania.
Swoją wiedzą i doświadczeniem w radzeniu sobie z wyzwaniami współczesnego, silnie konkurencyjnego rynku pracy, podzielą się z uczestnikami konferencji wybitni specjaliści: Jacek Santorski (uznany autorytet w dziedzinie psychologii biznesu), Robert Zych (specjalizujący się w projektach dla liderów i szefów), Zyta Machnicka (Empoyer Branding Partner), Sebastian Kotow (prezes firmy doradczo-szkoleniowej MindShift), Magdalena Kowalska (dyrektor personalna w IKEA), Grzegorz Turniak (niestrudzony orędownik idei networkingu). O aktualnej sytuacji na rynku pracy opowie też Zastępca Prezydenta Miasta Szczecin – Michał Przepiera.

Konferencja #HRSzczecin 2017 jest dla wszystkich tych, którzy chcą:
- wiedzieć, jak zatrzymać pracowników w firmie na dłużej oraz jak zwiększyć ich efektywność
- poznać czynniki, które mają wpływ na zaangażowanie zespołu
- nauczyć się, jak zarządzać zaufaniem i motywacją pracowników
- dostrzec wagę budowania sieci kontaktów w kontekście HR-⁠u
- otrzymać wskazówki dotyczące skutecznej aktywności z zakresu employer brandingu
- przeanalizować w gronie specjalistów nowe priorytety i kryteria efektywnego biznesu
- porozmawiać o zmianach na rynku pracy Pomorza Zachodniego w ciągu ostatnich kilku lat.

 Inspiracją do zainicjowania tego cyklicznego w założeniu wydarzenia były codzienne kontakty zespołu LSJ z pracodawcami oraz styczność z oczekiwaniami  kandydatów do pracy.
- Dostrzegamy ogromny potencjał szczecińskiego rynku pracy  – mówi Katarzyna Opiekulska, dyrektor LSJ HR Group. - Mamy rzeszę młodych ludzi, którzy lada moment rozpoczną swoje życie zawodowe, mamy też spore grono doświadczonych, merytorycznie przygotowanych pracowników. Z drugiej strony są inwestorzy i lokalni przedsiębiorcy, którzy każdego dnia przekazują nam oferty pracy z prośbą o znalezienie „rąk do pracy”. Gdzie leży problem? W sposobie postrzegania pracy i pracownika. Nad tym musimy nieco popracować.

31.05.2017 - Szczecin
Organizator: LSJ HR Group
Informacje: http://hrszczecin.pl/

 

2017-04-04 11:57 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.