Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

„Sztuka wygrywania w życiu, sporcie i biznesie” 7-8.12.2017

Dwudniowe warsztaty

Sztuka wygrywania to innowacyjny, oparty na solidnych podstawach naukowych, warsztat autorstwa Sebastiana Kotow z zakresu samodoskonalenia, rozwoju i skuteczności osobistej. To praktyczna edukacja  psychologiczna, ćwiczenie sprawności intelektualnej i emocjonalnej, praca nad przekonaniami i osobistymi celami oraz wskazówki, jak to wszystko wdrażać w życiu codziennym. Kluczowym aspektem warsztatów jest przekazanie uczestnikom najnowszej i nieznanej szeroko wiedzy, strategii i narzędzi psychologicznych, pobudzenie motywacji i energii emocjonalnej do działania i skutecznej realizacji własnych planów życiowych, sportowych i biznesowych.

7-8.12.2017 - Warszawa
Organizator: MindShift Lab & Sebastian Kotow
Informacje: www.sztukawygrywania.pl

2017-03-17 13:14 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.