Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Styl życia

Ted x Poznań Senses- poznaj potęgę zmysłów

Ted x Poznań Senses- poznaj potęgę zmysłów
Fot. Archiwum własne
Czy możemy dotknąć muzyki? Zobaczyć to, co słyszymy? Czy potrafimy w pełni wykorzystać nasze zmysły? Gdzie są granice naszej percepcji?

Na wszystkie te pytania poznacie odpowiedź w sobotę, 8 kwietnia br. w Collegium Da Vinci podczas Tedx Poznań Senses.
Nasza redakcyjna koleżanka, autorka książki „Twarze polskiego biznesu. Rozmowy Na kawie”, Joanna Rubin, współtworzy również TEDxPoznań i zaprasza na całodniową podróż w głąb zmysłów.

- TEDxPoznań to zdecydowanie promowanie idei wartych powielania, podawania dalej. Długo zastawialiśmy się nad tematami, które są ważne, wartościowe, interesujące i trochę wybijają nas z rytmu codzienności. Nawiązaliśmy współpracę z mocną grupą przewodników, od zmysłu wzroku po smak, przez węch, dotyk i słuch. Szczególnie czekam na prelekcję tantryczną, bo j
stem zakochana, ale przygotowaliśmy coś dla każdej emocji - podkreśla Joanna Rubin. Chcemy zachęcić do przyjrzenia się swoim zmysłom, zaskoczyć ich potęgą i siłą przenikania. Pokażemy jak czuć mocniej, patrzeć szerzej, słyszeć więcej, by żyć intensywniej. Zaprosiliśmy ludzi związanych ze sztuką, muzyką, biznesem, nauką i sportem, by pokazali różnorodność, z jednej strony podstawowych, a z drugiej wciąż zadziwiających zmysłów.

W wydarzeniu weźmie udział jedenastu mówców, również z zagranicy. Cały event jest tłumaczony na polski i angielski.
-  Przy tworzeniu wydarzenia poznaliśmy niezwykłych ludzi, fascynujących, mądrych, zajmujących się ciekawymi tematami. Sami byliśmy zaskoczeni ile obszarów potrafi nas zadziwić - opowiada Anna Główczyńska, członkini zespołu TedxPoznań. Dodaje, że kluczową kwestią jest również chęć zwrócenia uwagi, poprzez zmysły, na aktualne problemy takie jak smog w miastach, czy poszukiwanie źródeł białka zwierzęcego, nowe technologie i sposoby działania m.in. konkurs pianistyczny on-line, nanomateriały, czy holakracaję, czyli nowatorski model działania organizacji, gdzie to właśnie człowiek jest sensorem.

-  W tym roku czujemy się również szczególnie dumni, bo dołączyli do nas niezwykli partnerzy, którzy docenili koncepcję wydarzenia, kontent, ale i nasze zespołowe, non profitowe, zaangażowanie. Wsparło nas m.in: BMW Smorawiński, Laboratorium dr Irena Eris, Red Bull, YAMAHA, Dom Wydawniczy REBIS, sieć hoteli PURO. Cieszymy się ogromnie - zaznacza Joanna Rubin.
TEDx Poznań to lokalny, niezależnie organizowany event na licencji amerykańskiej fundacji TED. Jest to globalna inicjatywa, w setkach miast na świecie fani organizują lokalne eventy, podczas których wspólnie oglądają TED Talks oraz zapraszają prelegentów, by szerzyć innowacyjne idee w popularno-naukowej formie. Tedx jest organizacją non-profit.

Więcej informacji na stronie: www.tedxpoznan.pl
Link do sprzedaży biletów: https://tedxpoznan2017.evenea.pl/
Link do wydarzenia na Facebooku: h ttps://www.facebook.com/events/661580117377842/
Zapraszamy do kontaktu:
Ida Wołoszyn, ida.woloszyn@tedx.poznan.pl, tel. 669 130 666 Ewa Dziardziel, ewa.dziardziel@tedxpoznan.pl, tel. 515 237 556

2017-03-17 11:34 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.