Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

XXV Kongres Kadry 8-10.05.2017

Gdy technologia spotyka człowieka.
Żyjemy w czasach technologicznego boomu. Automatyka, nowe technologie ułatwiają nasze życie, ale też zmienią rynek pracy nie do poznania. Robotyka, sztuczna inteligencja staje się alternatywą dla pracowników fizycznych czy umysłowych. Automatyzacja eliminuje pewne procesy, ale może też być okazją do kreowania zupełnie nowych zjawisk, których funkcjonowanie w organizacji jeszcze niedawno wydawało się niemożliwe.

Rozwój technologii jest niezwykle istotny w kontekście tego, jak będzie wyglądał rynek pracy w przyszłości, jednak równie ważny wydaje się czynnik socjologiczny. Coraz trudniej bowiem utrzymywać nam relacje interpersonalne, efektywnie komunikować swoje decyzje, przewodzić czy motywować ludzi.
Zderzenie tych dwóch zjawisk: wszechobecnej ekspansji nowoczesnych technologii i kryzysu umiejętności socjologicznych, stawia przed menedżerami zarządzającymi ludźmi niełatwe zadanie.
O tym, jak będzie wyglądał rynek pracy w perspektywie 5,10 lat, jak efektywnie zarządzać pracownikami nowego – technologicznego pokolenia, jakie procesy technologia wyeliminuje, a jakie stworzy, jak rozwijać pracowników emocjonalnie i tworzyć im sprzyjające środowisko pracy, mówić będziemy podczas XXV Kongresu Kadry.
Wśród zaproszonych gości między innymi fascynaci nowych technologii: Federico Pistono - mówca biznesowy, autor bestselleru Robots Will Steal Your Job, But That's OK  i Yuri Drabent - jedna z najpopularniejszych postaci polskiego marketingu, przedsiębiorca internetowy, uznawany za jednego z twórców rynku social media marketingu w Polsce. Zaproszenie do udziału w kongresie przyjął także Andre Spicer, profesor Organisational Behaviour w Cass Business School, City University w Londynie - specjalista w dziedzinie przywództwa, funkcjonowania organizacji i ludzkich zachowań w ich strukturach, autor książki The Stupidity Paradox. O harmonii umysłu i emocji, która pozwala na budowanie efektywnych relacji interpersonalnych mówić będzie znakomity mówca, profesor nadzwyczajny psychologii Rafał Ohme a o kwestiach związanych z rozwojem menedżerów przyszłości dyskutować będzie m.in. dr Joanna Heidtman.
Temat główny kongresu przewijać się będzie między innymi w studiach przypadku takich firm, jak: Coca-Cola Poland Services, Robert Bosch, Grupa Allegro, Solaris Bus & Coach, Toshiba, Aviva, Polpharma, Techland, Objectivity, Danfoss i wielu innych. Wśród poruszanych zagadnień nie zabraknie kwestii związanych z rozwojem pracowników, budowaniem zaangażowania, kształtowania polityki wynagrodzeń czy projektowania nowoczesnych miejsc pracy. Pojawią się też prelekcje ekspertów z zakresu konsultingu czy psychologii biznesu.
Nowością wiosennego kongresu będzie showroom technologiczny, gdzie uczestnicy będą mogli poznać konkretne rozwiązania technologiczne wspierające pracę działów personalnych.
Drugiego dnia kongresu odbędzie się finał i wyłonienie zwycięzcy w konkursie HR INNOVATOR.  Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane za pośrednictwem strony hrinnovator.pl do 3 kwietnia 2017 roku.
Jak zwykle na kongresie nie zabraknie inspiracji spoza świata biznesu. Swoją historią „falowania i spadania” podzieli się Sebastian Kawa - jeden z najlepszych pilotów szybowcowych na świecie. Jedenastokrotny mistrz świata i wielokrotny rekordzista świata w konkurencjach szybowcowych. Prezentację motywacyjną „Działaj i idź przed siebie” poprowadzi Twórca największej akcji charytatywnej w Europie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – Jurek Owsiak.
Inspiracji spoza świata biznesu dostarczy uczestnikom gość specjalny Kongresu – Jurek Owsiak – człowiek orkiestra. Dziennikarz radiowy i telewizyjny, filantrop i aktywista społeczny. Twórca największej akcji charytatywnej w Europie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

8-10 maja 2017 - Wraszawa
Organiztor: Nowoczesna Firma
Informacje: www.kongreskadry.pl


 

2017-02-27 14:15 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.