Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Relacja z Kongresu HR 11.01.2018

foto
W tym roku tematem przewodnim konferencji były „Współczesne wyzwania HR – rekrutacja, motywacja i utrzymanie pracownika”.
więcej

HR NA ŚNIADANIE 21.02.2018

Human Resources vs. Human Relations – rola HR w budowaniu doświadczenia pracownika.
więcej

Innowacje w HR Conference&Expo 28.02.-01.03.2018

To wyjątkowe, dwudniowe spotkanie dla pracowników, menadżerów i zarządzających w działach HR, którzy chcą poprawić jakość pracy w swoich działach w oparciu o nowe technologie i innowacyjne, sprawdzone rozwiązania. Wydarzenie jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą otrzymać gotowe rozwiązania - stworzone na przykładzie i doświadczeniach firm, które wprowadziły już różnorakie innowacje w swoich działach HR.
więcej

Coaching i Psychologia. Perspektywy, szanse zagrożenia 14.03.2018

foto
Kiedy potrzebujemy coucha, a kiedy psychologa? Jak odróżnić profesjonalny coaching od manipulacji, która szkodzi zdrowiu psychicznemu? Na jakich zasadach coach może współpracować z przedstawicielami innych zawodów pomocowych?
więcej

Kadry i Płace 2018 15-16.03.2018

foto
Konferencja poświęcona będzie przeglądowi aktualnych regulacji oraz planowanych zmian przepisów z zakresu prawa pracy. Udział w wydarzeniu stanowić będzie doskonałą okazję do uzupełnienia wiedzy o aktualny stan prawny, dobre praktyki oraz do poznania uczestników konferencji i wzajemnej wymiany doświadczeń.
więcej

HR FACTOR XII - #Smart_HR 16.03.2018

foto
XII edycja HR FACTOR - formatu świetne znanego wszystkim świadomym HR-owcom. Po raz pierwszy w Krakowie, po raz pierwszy w formule Open Space Technology!
więcej

JIM TAMM po raz pierwszy w Polsce 21.03.2018

James W. Tamm – były sędzia stanu Kalifornia i ekspert w rozwiązywaniu sporów oraz budowaniu relacji współpracy. Obecnie wykładowca Międzynarodowego Programu Menadżerskiego w Sztokholmskiej Szkole Ekonomii, nadzorca Programu Edukacji Menadżerskiej dla NASA oraz w Instytucie Wallenberga w Szwecji. Współautor książki Radical Collaboration: Pięć Kluczowych Umiejętności niezbędnych do przezwyciężenia defensywności i zbudowania relacji odnoszących sukcesy.
więcej

Forum Zdrowie Pracownika 09.04.2018

foto
#BoWartoDbać Pierwsze ogólnopolskie Forum dla dyrektorów i menedżerów HR oraz CEO, które porusza kwestie rozwiązań prozdrowotnych w firmach.
więcej

7. Targi CSR "Biznes we współpracy" 12.04.2018

foto
Firmy oraz organizacje prowadzące inicjatywy z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju lub oferujące swoje usługi w tym obszarze, mogą zaprezentować działania na 7. Targach CSR. Organizatorem Targów jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
więcej

Brunch EB 12.04.2018

foto
Niesłabnąca popularność wydarzenia Brunch EB utwierdza nas w przekonaniu, że polscy pracodawcy nie postrzegają employer brandingu za korporacyjną fanaberię. Wręcz przeciwnie - EB staję się dziedziną zarządzania - świadomego zarządzania marką pracodawcy.
więcej

I Kongres Zaufania 19-20.04.2018

foto
Interesujące wystąpienia, studia przypadków, uznani eksperci, goście specjalni, sprawdzone wdrożenia z firm polskich i międzynarodowych korporacji, badania zaufania, panel dyskusyjny, nowości, narzędzia, forum dialogu, networking, inspiracje i dobre praktyki.
więcej

IX Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu 27-28.04.2018

fot. istockphoto
W tym roku hasłem przewodnim konferencji będzie: „Coaching jako narzędzie systemowej zmiany”.
więcej

XIII Krakowskie Forum Wynagrodzeń 21-23.05.2018

fot. istockphoto
Bo wynagradzanie też jest sztuką - sztuką motywowania, ustalania stawek płac, zarządzania wynagrodzeniami.
więcej

Relacja z II Forum Edukacji Dorosłych

foto
Myślenie projektowe, umiejętność łatwego adaptowania się do zmian, zdolność efektywnego komunikowania się - to tylko niektóre z kompetencji przyszłości, jakie wskazali członkowie panelu dyskusyjnego, który zainaugurował II Forum Edukacji Dorosłych (21 listopada 2017 r.). W dyskusji wzięli udział: dr Paweł Poszytek - Dyrektor Generalny Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Stanisław Drzażdżewski - Radca Generalny Ministerstwa Edukacji Narodowej, Anna Świebocka-Nerkowska - Dyrektor Departamentu Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, dr hab. Hanna Solarczyk-Szwec, prof. UMK – Prezes Akademickiego Towarzystwa Andragogicznego, Piotr Piasecki - Prezes Zarządu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, Kacper Nosarzewski z Polskiego Towarzystwa Studiów nad Przyszłością.
więcej

Relacja z II edycji BENEFITS FESTIVAL

foto
W dniu 5 października 2017 roku, w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy przy ul. Brackiej 25 w Warszawie, odbyła się druga edycja wydarzenia - BENEFITS FESTIVAL, organizowanego przez Link Concept Sp. z o.o. Było to już kolejne spotkanie osób, które zawodowo zajmują się tematyką benefitów pracowniczych. Podczas drugiej edycji Benefits Festival swoją ofertę prezentowało 25 Partnerów i Wystawców. W promocję wydarzenia wspomagało 4 Patronów Medialnych. Z 370 osób, które zgłosiły zainteresowanie udziałem w Festivalu, akredytację otrzymało 278 uczestników, a finalnie odwiedziły nas 124 osoby. Uczestnicy reprezentowali głównie duże firmy i międzynarodowe korporacje, które szukają nowych rozwiązań umożliwiających rozwój polityki benefisowej w ich firmach.
więcej

Quo Vadis Szkolenia 14.02.2018

foto
Konferencja Quo Vadis Szkolenia jest podsumowaniem VI Edycji Ogólnopolskiego Badania Benchmarków Efektywności i Jakości Polityk Szkoleniowych (Badanie Benchmarków TDI) w polskich organizacjach.
więcej

Zarządzanie Zespołami IT 6-7.02.2018

foto
To jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które łączy perspektywy dyrektorów oraz menedżerów IT i HR. Podczas wydarzenia rozmawiamy o tym, jak pozyskać, motywować i utrzymać najlepszych specjalistów IT. Najlepszymi praktykami podzielą się przedstawiciele m.in. z firm Allegro Group, Agora Luxoft Polska, Motorola Solutions, mBank, DreamLab – Grupa Onet, Roche, Objectivity, RST Software, Cognifide. Program zostanie podzielony na sesje plenarną, sesję HR oraz sesję IT. Dodatkowo, uczestnicy konferencji spersonalizują program poprzez wybór interaktywnego warsztatu, by pod okiem ekspertów pogłębić wiedzę na wybrane tematy. Konferencji towarzyszy strefa wystawiennicza – przegląd najważniejszych rozwiązań i benefitów dla specjalistów IT. To dwa dni intensywnej wymiany doświadczeń oraz możliwość.
więcej

II Kongres HR 11.01.2018

Wojna o talenty – o współczesnych wyzwaniach HRowca.
więcej

HR Solutions Trends 6.12.2017

Nowoczesne rozwiązania dla departamentów HR
więcej

Międzynarodowy Tydzień Facylitacji 24.10.2017

foto
Jak tworzyć przestrzeń do współpracy w organizacjach? Ludzi zaangażowanych we wspólną pracę, odpowiedzialnych, z inicjatywą poszukujących niestandardowych rozwiązań, aktywnie realizujących wspólne założenia i cele? Czy może pracowników, którzy bez inicjatywy wykonują polecenia przełożonego, podążają utartym schematem myślenia, są niezdolni do wspólnej pracy i zespołowego działania?
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.