Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto przeczytać

Przywództwo. Mity i prawda

foto
W książce tej autor, opisując organizacyjne praktyki, udowadnia, że brak skromności często pomaga odnieść sukces, autentyczność nie zawsze jest wskazana, a poleganie na wielkoduszności szefa może przynieść opłakane skutki.
więcej

Jednominutowy milioner Światła droga do bogactwa

foto
Dwaj autorzy światowych bestsellerów, bazując na swoim ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w nauczaniu ludzi sztuki osiągania niezwykłego bogactwa i sukcesu, ujawniają swoje sekrety.
więcej

Osiągnij wewnętrzną równowagę

foto
W książce autorzy oferują pomoc w uproszczeniu życia – tak aby mieć więcej czasu na sprawy najważniejsze, a mniej poświęcać go na te, które nie są istotne.
więcej

Ty w social mediach

foto
Podręcznik budowania marki osobistej dla każdego
więcej

Biblia copywritingu

foto
Książka Dariusza Puzyrkiewicza jest podręcznym kompendium dla każdego copywritera.
więcej

Szef, który ma czas

foto
Jak zarządzać bez zarządzania? To pytanie autor zadawał sobie jeszcze kilka lat temu – zanim wdrożył w swojej firmie turkusowy model zarządzania.
więcej

Mecz wygrywa się w szatni!

foto
Mecz wygrywa się w szatni! to zapis bezcennych doświadczeń Mike’a Smitha – trenera drużyny NFL Atlanta Falcons i Jona Gordona – wybitnego konsultanta wielu uczelnianych i profesjonalnych drużyn sportowych, ukazujący siedem fundamentalnych zasad, dzięki którym liderzy każdej instytucji, firmy, jednostki oświatowej czy drużyny sportowej mogą zdopingować swój zespół.
więcej

Trzy kluczowe cechy idealnego członka zespołu

foto
Autor tej książki kreśli przekonujący model, który staje się jednocześnie praktycznym narzędziem przydatnym przy identyfikacji, rekrutacji i doskonaleniu idealnych członków zespołu w każdej organizacji.
więcej

Pomysł na dobre życie

foto
Pomysł na dobre życie to kronikarski zapis poszukiwań, jakie podjęła Mallika Chopra, aby odnaleźć więcej sensu, radości i równowagi w życiu.
więcej

Outsourcing Finansowo- Księgowy

foto
Outsourcing finansowo-księgowy nigdy nie był tak łatwy jak teraz! Prezentowana publikacja nie tylko wskazuje źródła potencjalnych problemów, ale też podaje przykłady ich rozwiązania.
więcej

Sztuka skutecznego porozumiewania się

foto
Umiejętność skutecznego porozumiewania się z innymi sprawia, że życie nam się układa.
więcej

Wywieranie wrażenia. Strategie autoprezentacji

foto
Człowiek inaczej zachowuje się wówczas, gdy nikt go nie obserwuje, a inaczej, gdy świadkami jego zachowań są inni ludzie.
więcej

Efektywny zespół

foto
Dzięki lekturze tego poradnika szybko znajdziesz rozwiązanie konkretnego problemu i przygotujesz długofalowy plan działania.
więcej


Zawodowo od nowa

foto
Ta książka nie jest o rzucaniu pracy.
więcej

Szczęśliwy mózg. Wykorzystaj odkrycia neuropsychologii, by zmienić swoje życie

foto
Wystarczy kilka minut dziennie, aby dzięki mocy codziennych doświadczeń zbudować nowe struktury neuronowe w mózgu i całkowicie zmienić swoje życie!
więcej

Administrategia. Jak osiągnąć sukces osobisty zarządzając w administracji publicznej

foto
Administrategia to pierwsze w Polsce i Europie Środkowej praktyczne kompendium wiedzy o strategicznym zarządzaniu w sektorze publicznym.
więcej

Mózg i serce – magiczny duet

foto
Znany neurochirurg radzi, jak wykorzystać potęgę umysłu i moc serca, by osiągnąć wszystko, czego pragniesz.
więcej

Jak się uczyć

foto
Jak się uczyć przedstawia rewolucyjny system nauki bogato ilustrowany przykładami - dzięki niemu wszyscy, którzy chcą zdobywać wiedzę, poradzą sobie na każdym etapie kształcenia.
więcej

Psychologia zmiany w życiu i biznesie

foto
Dzięki praktycznemu zastosowaniu książki uczynisz ze zmiany styl życia, będziesz poruszał się w tym procesie w sposób świadomy i planowy.
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.