Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto przeczytać

Efektywny zespół

foto
Dzięki lekturze tego poradnika szybko znajdziesz rozwiązanie konkretnego problemu i przygotujesz długofalowy plan działania.
więcej


Zawodowo od nowa

foto
Ta książka nie jest o rzucaniu pracy.
więcej

Szczęśliwy mózg. Wykorzystaj odkrycia neuropsychologii, by zmienić swoje życie

foto
Wystarczy kilka minut dziennie, aby dzięki mocy codziennych doświadczeń zbudować nowe struktury neuronowe w mózgu i całkowicie zmienić swoje życie!
więcej

Administrategia. Jak osiągnąć sukces osobisty zarządzając w administracji publicznej

foto
Administrategia to pierwsze w Polsce i Europie Środkowej praktyczne kompendium wiedzy o strategicznym zarządzaniu w sektorze publicznym.
więcej

Mózg i serce – magiczny duet

foto
Znany neurochirurg radzi, jak wykorzystać potęgę umysłu i moc serca, by osiągnąć wszystko, czego pragniesz.
więcej

Jak się uczyć

foto
Jak się uczyć przedstawia rewolucyjny system nauki bogato ilustrowany przykładami - dzięki niemu wszyscy, którzy chcą zdobywać wiedzę, poradzą sobie na każdym etapie kształcenia.
więcej

Psychologia zmiany w życiu i biznesie

foto
Dzięki praktycznemu zastosowaniu książki uczynisz ze zmiany styl życia, będziesz poruszał się w tym procesie w sposób świadomy i planowy.
więcej

Być liderem

foto
W tej inspirującej książce Sir Alex Ferguson, jeden z najsłynniejszych piłkarskich menadżerów w historii, zdradza sekrety swojego warsztatu i opowiada o umiejętnościach, które cenił i ceni najwyżej: jako piłkarz, trener, człowiek, LIDER
więcej

Nie myśl, że NLP zniknie

foto
Autor dokonuje krytycznego przeglądu nie tylko obietnic NLP, ale i całego nurtu.
więcej

FISH!

foto
FISH! to mądra, alegoryczna opowieść, ucząca, jak zmienić życiowe nastawienie, by móc wreszcie znaleźć w pracy zadowolenie, a w życiu spokój i radość.
więcej

Życie ma smak

foto
Mariola Bojarska-Ferenc w kilku prostych krokach przybliża zasady prawidłowego odżywiania i podaje proste przepisy na zdrowe dania na każdą okazję.
więcej

Psychologia zmiany. Najskuteczniejsze narzędzia pracy z ludzkimi emocjami, zachowaniami i myśleniem

foto
"Psychologia zmiany" Mateusza Grzesiaka to kompendium wiedzy stanowiące kompilację najważniejszych narzędzi wykorzystywanych w coachingu, terapii, mentoringu i consultingu.
więcej

Pełna MOC życia. Jeśli o czymś w życiu marzysz – sięgnij po to. Wydanie II zmienione

foto
Nowa książka Jacka Walkiewicza, to zapis osobistych doświadczeń, myśli i cytatów, które mają skłonić do refleksji nad życiem, a także uświadomić czytelnikowi, jak wiele może osiągnąć definiując konkretne cele i biorąc odpowiedzialność za własne decyzje.
więcej

Szczęśliwszy o 10%

foto
Zabawna i inteligentna historia sceptycznego dziennikarza, który odkrywa, że uważność i medytacja to najlepsze tematy, jakimi kiedykolwiek się zajął.
więcej

Mózg psychopaty

foto
W fascynujący świat psychopatii zabiera nas ceniony amerykański psychiatra i neurobiolog. James Fallon, badając mózgi psychopatycznych morderców, ku swojemu zdziwieniu odkrył, że jego własny mózg wykazuje zmiany charakterystyczne dla tej grupy osób.
więcej

Biblia e-biznesu Nowy testament

foto
Dziś, trzy lata po premierze i sukcesie, czas na drugie wydanie Biblii e-biznesu.
więcej

Elastyczne zarządzanie kapitałem ludzkim z perspektywy interesariuszy

foto
Współczesne zarządzanie stwarza wiele różnych wyzwań, w tym związanych z zarządzaniem kapitałem ludzkim.
więcej

Jak rozszyfrować każdego

foto
To nie jest kolejna książka na temat mowy ciała.
więcej

Sztuka zwycięstwa. Wspomnienia twórcy NIKE

foto
Firmy Nike nie trzeba nikomu przedstawiać - to jeden z najpotężniejszych graczy na rynku odzieży, obuwia i sprzętu sportowego, z roczną sprzedażą rzędu 30 miliardów dolarów.
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »


Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.