Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Rozwój » Styl życia

Rośliny a przestrzeń do pracy

fot. istockphoto
Rośliny mają korzystny wpływ na psychikę, samopoczucie i zdrowie, budują przyjemną atmosferę, wywierają pozytywne wrażenie ‒ to chyba wystarczająco dużo argumentów, by użyć ich w swoim miejscu pracy, gdzie spędza się przecież jedną trzecią swojego życia.
więcej

Ćwiczenia na receptę

fot.istockphoto
Francuscy lekarze wypisują recepty na aktywność fizyczną, co oznacza, że zajęcia sportowe są refundowane przez państwo. Polakom też przydałyby się podobne procedury. Wyniki badań przeprowadzone przez Ministerstwo Sportu pokazują, że tylko 39 proc. naszego społeczeństwa jest aktywna fizycznie na poziomie zalecanym przez Światową Organizację Zdrowia. Dlaczego należy ćwiczyć, jak zacząć się ruszać, jak dobrać aktywność fizyczną do swoich preferencji?
więcej

Zespół jak dobra sportowa drużyna

foto
Z Tomaszem Kowalskim, trenerem triathlonu oraz trenerem głównym i koordynatorem szkolenia olimpijskiego w Polsce, rozmawiała Halina Guryn
więcej

« · 1 · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.