Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być » Weekend w Polsce


Szczyrk pełen dobrej energii

Szczyrk jest turystyczną perełką Beskidu Śląskiego / Fot. sxc.hu
Równie piękny latem, jak i zimą. Zachwyca bujną przyrodą, wabi urokiem góralskiego folkloru. Licznymi atrakcjami przyciąga dorosłych, młodzież i dzieci. Warto tu przyjechać choćby tylko na weekend.
więcej

Więcej niż uzdrowisko

Fot. materiały Urzędu Miasta Krynica Zdrój
W Krynicy-Zdroju tradycja spotyka się z XXI wiekiem. Historyczne uzdrowiska i pijalnie wód sąsiadują z supernowoczesnymi ośrodkami SPA, a muzea i sale koncertowe z ośrodkami sportowymi. To miejsce tętni życiem przez cały rok.
więcej

Białka Tatrzańska – w samym sercu Podhala

Białka Tatrzańska - stolica „białego szaleństwa” / Fot. istockphoto.com
Podhale to jedyny w Polsce region, gdzie do dziś niezwykle żywa jest tradycja lokalna. Kultura góralska fascynuje od ponad stu lat i wciąż jest inspiracją dla twórców. Jest to również region przez cały rok wyjątkowo atrakcyjny turystycznie.
więcej

Kopernik i pierniki

Toruń / Fot. istockphoto.com
Gdańsk bogaty, Królewiec wielki, Elbląg warowny, Toruń – piękny!” To stare pomorskie przysłowie najlepiej charakteryzuje miasto, które słynie z tego, że urodził się w nim Mikołaj Kopernik oraz z wyrobu pierników. Zespół staromiejski Torunia wraz z zamkiem krzyżackim został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 1997 roku.
więcej

Dzikie Tatry

Hotel Bania
Najlepszym sposobem na poznanie i zwiedzanie Tatr są piesze wędrówki bezpiecznymi i dobrze opisanymi szlakami. Ten aktywny sposób zwiedzania okolicznych atrakcji pozwala w pełni docenić urok naszych gór. Otwarta przestrzeń, zapach lasu i odgłosy zwierząt sprawiają, że dzikość Tatr jest na wyciągniecie ręki.
więcej

Weekend w małym Rzymie

Panorama Sandomierza / Fot. istockphoto.com
Nawet krótki, choćby dwudniowy wyjazd to wspaniała okazja, aby oderwać się od codzienności, wyciszyć i odpocząć, a także spędzić z kimś bliskim czas, którego brakuje w tygodniu. Miejscem idealnym do realizacji takich planów jest Sandomierz.
więcej

Bieszczady jak co roku

Bieszczady jak co roku / Fot. istockphoto.com
...witają raz deszczem, raz słońcem... – słowa, które w dwóch akapitach oddają wiele ze zmiennego charakteru najpiękniejszych gór naszego kraju.
więcej

Wiosenne przeloty nad Narwią

Fot. www.bogunow.com
W pierwsze dni marca każdego roku w wielu miejscach całej Europy daje się wyczuć wzmożony stan podniecenia hormonalnego. Bynajmniej nie jest to tylko lekka euforia, w jakiej pogrąża się wiosenna przyroda, to dziesiątki amatorów i profesjonalistów ornitologów wykazuje rosnącą niecierpliwość – z jednego powodu. Ptaki całego kontynentu wracają ze swoich zimowisk.
więcej

« · 1 · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.