Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Prenumerata » Pobierz PDF

Pobierz wszystkie wydania Miesięcznika Benefit

Pobierz wszystkie wydania Miesięcznika Benefit
Już teraz można skorzystać z możliwości pobrania wszystkich wydań miesięcznika.
więcej

W zmienności siła

Okładka miesięcznika
– Zmiana jest skutkiem porzucenia przyzwyczajeń i podjęcia ryzyka – podkreśla Kayah, która na majowym Kongresie Kadry będzie mówić m.in. o swojej życiowej podróży, ale także motywować do działania, do podejmowania wyzwań i realizacji marzeń.
więcej

Wiek nie musi być przeszkodą

Okładka miesięcznika
– Temperament się nie starzeje – podkreśla Wirginia Szmyt, publiczności znana jako DJ Wika, która w tym roku kończy 80 lat, a swoją niespożytą energią mogłaby obdzielić kilka osób. Jej odwaga w czerpaniu z życia pełnymi garściami jest dowodem na to, że można żyć aktywnie w każdym wieku.
więcej

Wiarygodny znaczy spójny

foto
– W sporcie nie ma cudów. W sporcie jest ciężka robota, konsekwencja, a czasem trochę szczęścia – podkreśla Tomasz Majewski, utytułowany lekkoatleta, który w rozmowie z Rafałem Mikołajem Krasuckim opowiada m.in. o tym, dlaczego warto być uczciwym, i to nie tylko w sporcie, lecz także w życiu.
więcej

Wartości – zaangażowanie – cele

foto
– Dążenie do doskonałości, entuzjazm, szacunek, odpowiedzialność i W@W ze szczyptą szaleństwa – wymienia kluczowe wartości w swojej organizacji Przemysław Gacek, prezes Grupy Pracuj, który w wywiadzie okładkowym tłumaczy, dlaczego są tak ważne w budowaniu zaangażowania jego zespołu.
więcej

Na fali zmian

Okładka miesięcznika
– Wykorzystuję zmiany i płynę na ich fali – przyznaje dziennikarka Dorota Wellman. – Myślenie w obliczu zmiany o tym, że sobie nie poradzę, to kolejna rzecz, która nas przed zmianą zamyka. Na zmiany trzeba się otworzyć, bo ten świat jest nieustanną zmianą.
więcej

Dzielenie się ma sens

Okładka miesięcznika
– Lubimy robić coś, co jest sensowne – podkreśla ks. Jacek Stryczek, pomysłodawca Szlachetnej Paczki. – Poczucie sensu daje fakt, że znasz rodzinę, której pomagasz, to jest konkretna rodzina, robisz jej prezent, ona ten prezent dostaje. Wszystko jest namacalne – to daje poczucie sensu.
więcej

Moc zaufania

Okładka miesięcznika
– Mam już tyle zaufania do swoich umiejętności, zaufania do sędziów, którzy starają się nas wypuszczać na skocznię w warunkach niezagrażających naszemu bezpieczeństwu, że (siedząc na belce – przyp. red.) wiem, iż wszystko będzie OK – przyznaje Kamil Stoch, wielokrotny mistrz Polski i świata w skokach narciarskich.
więcej

Zaangażowanie – wartość pożądana

Okładka miesięcznika
– Walka rozwija, uszlachetnia – stwierdza Karol Bielecki w rozmowie z Rafałem Mikołajem Krasuckim. – Jeżeli ktoś mocno się stara, ćwiczy, trenuje, ma pasję, to wszystko czyni człowieka lepszym – podkreśla sportowiec.
więcej

Oswoić czy walczyć?

Okładka miesięcznika
– Myślenie, że pracownik musi się bać i działać pod wpływem stresu, powoduje, że bardzo szybko się wypala – zwraca uwagę Agnieszka Maciąg w wywiadzie, do którego lektury Państwa zachęcam. Promotorka zdrowego stylu życia przekonuje, że zarządzanie stresem jest możliwe i przynosi doskonałe efekty.
więcej

Wellbeing i w domu, i w pracy

Okładka Miesięcznika
– W pracy nie plotkuję, nie wychodzę gadać przez telefon, nie marudzę, w pracy ja pracuję – przyznała w rozmowie ze mną Katarzyna Bosacka, dziennikarka, która od lat niestrudzenie edukuje Polaków, jak zdrowo jeść. – Muszę efektywnie zarządzać swoim czasem, żeby o ludzkiej porze wrócić do domu. Balans między życiem prywatnym a zawodowym jest bardzo ważny – dodała.
więcej

PORAŻKA to przystanek W DRODZE DO SUKCESU

foto
Life balance w drodze do realizacji celów. Najbardziej utytułowana polska pływaczka, mistrzyni olimpijska, świata i Europy, trzykrotnie biła rekord świata – Otylia Jędrzejczak z pewnością wie, jak osiągać założone cele, i to nie tylko w sporcie.
więcej

Poza ringiem nie musisz już walczyć

Okładka Miesięcznika
„Dobry bokser nie powinien walczyć poza ringiem czy wdawać się w bójki barowe” – słowa Ala Pacino towarzyszą Annie Seniuk od lat, pomogły jej w zachowaniu niezbędnej równowagi między życiem prywatnym a zawodowym.
więcej

Kto pyta… na pewno na tym nie straci

Okładka Miesięcznika
– Mam naukowe podejście do rzeczywistości, z natury jestem sceptykiem – przyznaje Rafał Żak w rozmowie z Rafałem Mikołajem Krasuckim. – Słuchając wystąpień, myślę: „No dobra, a masz jakieś dowody na to?” – dodaje.
więcej

Szacunek w zarządzaniu powinien być oczywisty

Okładka Miesięcznika
– Zarządzajmy tak, żeby szacunek był oczywisty dla nas wszystkich, żeby szacunek był naszym czynnikiem wyróżniającym – podkreślił w wywiadzie, do którego lektury Państwa zachęcam, Jacek Santorski. Jednocześnie psycholog zwrócił uwagę, że oprócz szacunku, rozwoju, spontaniczności należy pamiętać, że kluczowe wartości to jest wartość firmy, to jest zysk i rentowność.
więcej

Szczerość w relacjach buduje zaangażowanie

Okładka Miesięcznika
Ostatnio dużo mówi się o zarządzaniu przez wartości. Pracodawcy dostrzegają fakt, że zaangażowanie pracowników przekłada się na wyniki biznesowe, dlatego odpowiadają na potrzebę szczerej, otwartej komunikacji i regularnego feedbacku.
więcej

Oddajemy dziś w Państwa ręce odmieniony „Benefit”.

foto
Właśnie w styczniu mija pięć lat od ukazania się pierwszego numeru miesięcznika z Maciejem Orłosiem na okładce.
więcej

By chciało się chcieć, nie tylko na początku roku

Okładka Miesięcznika
„Im więcej robię, tym więcej mi się chce” – stwierdziła w rozmowie ze mną Mariola Bojarska-Ferenc, niekwestionowana królowa polskiego fitnessu, która od lat niestrudzenie promuje zdrowy i aktywny styl życia. Konsekwencja w działaniu i ciągły pęd do wiedzy zapewniły jej stałe miejsce w medialnym świecie, w którym dziś z pewnością łatwo zaistnieć, ale dużo trudniej się utrzymać. Niezwykle aktywna i pozytywna trenerka „nakręca” i zaraża swoją energią także pracowników wielkich korporacji, którzy na spotkaniach z nią pytają: „Co zrobić, by chciało się chcieć?”. Mariola Bojarska-Ferenc zwykle odpowiada, że „trzeba w sobie odnaleźć coś takiego, co nas nakręca”.
więcej

Wszystko zaczyna się od marzeń

Okładka Miesięcznika
Czy liderem trzeba się urodzić, czy można się tego nauczyć? John C. Maxwell, światowy autorytet ds. przywództwa, który w połowie października po raz pierwszy gościł w Polce z otwartym wykładem, przyznał, że ludzie niezwykle często zadają mu to pytanie.
więcej

Pomaganie to przywilej, nie obowiązek

Okładka Miesięcznika
Ogromną przyjemność sprawiła mi rozmowa z Rafałem Sonikiem, utytułowanym sportowcem, przedsiębiorcą i filantropem. Zwycięzca Dakaru o swojej sportowej pasji opowiada z wielkim entuzjazmem, ale to, co mnie najbardziej ujęło, to niesamowita skromność, z jaką wypowiada się o szeroko rozumianym pomaganiu. „Cieszę się, że mogłem pomóc. Kropka” ‒ podkreślił, wspominając o sytuacjach, gdy „dmuchał wiatrem w życiowe żagle” tych, którzy się do niego o to wsparcie zwrócili.
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.