Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być » Warto zobaczyć w teatrze

Stroiciel grzebieni

foto
Najnowszy spektakl Krzysztofa Niedźwiedzkiego przenosi widza w obszar na granicy światów. Umrzeć jest łatwo, ale zapewnienie sobie komfortu „po drugiej stronie” może być nie lada wyzwaniem.
więcej

Ripley pod ziemią

foto
Po oddaleniu od siebie wszelkich podejrzeń związanych ze śmiercią Dickiego Greenleafa Tom Ripley wiedzie beztroskie życie w luksusowej willi pod Paryżem u boku pięknej żony Heloise.
więcej

Matki i synowie

foto
Wielokrotnie nagradzana sztuka, grana z powodzeniem na Broadwayu. Matka nieżyjącego Andre odwiedza Michaela - byłego partnera swojego syna.
więcej

Szalone nożyczki

foto
Rzecz dzieje się w salonie fryzjerskim. Zwyczajny dzień pracy, rozmowy o pogodzie, dowcipy, aktualności z życia codziennego…
więcej

O mniejszych braciszkach Św. Franciszka

 fot. Krzysztof Bieliński
Przedstawienie „O mniejszych braciszkach św. Franciszka” wraca w tym sezonie na afisz Teatru Guliwer!!
więcej

Liżę twoje serce

foto
Rzecz dzieje się we Wrocławiu w 1945 roku. Młoda Cyganka desperacko szuka swojego ukochanego, Cygana ze złotym zębem i spotyka po drodze niezwykłe – a przecież w tamtym czasie i miejscu oczywiste – postaci.
więcej

Kalino malino czerwona jagodo

foto
Wystarczy jedno słowo, żeby iskra opowieści przeskoczyła jak po wysuszonym drewnie i rozpaliła w czterech starych kobietach namiętności i smutki z lat młodości.
więcej

Symfonika Familijna

foto
Symfonika Familijna „Fale Dźwiękowe” to pierwsze wydarzenie nowego cyklu koncertów, na których odkryjemy tajemnice muzyki symfonicznej.
więcej

The Turn of the Screw

foto
Pełen napięcia thriller operowy, oparty na noweli Henry'ego Jamesa, będący w światowym kanonie najwybitniejszych dzieł operowych XX wieku. Spektakl zachwyca muzyką, trzymającą w napięciu akcją, efektowną scenografią i pięknymi kostiumami.
więcej

Wooden Wisdom DJ Set

foto
Elijah Wood oraz DJ Turquoise Wisdom, czyli Zach Cowie od kilku lat tworzą popularny DJ-ski kolektyw Wooden Wisdom.
więcej

Zabawa

foto
Wigilia Świąt Bożego Narodzenia, Mazury, dom na odludziu. Pisarka Ola i jej partner – reżyser teatralny Robert spędzają święta w nowo kupionym siedlisku.
więcej

Skarpety i papiloty, czyli o tym, co zaszło w rodzinie lisów

foto
"Widziałaś moje skarpety? Te w szkocką kratę. Ciepłe. Są tylko trzy. Przecież nie pójdę na zebranie Zarządu Lasów i Borów z gołą łapą". Tymi słowami Tatalisa zaczyna się każdy poranek w rodzinie lisków.
więcej

„Yemaya – Królowa Mórz”

foto
Omar jest wrażliwym i obdarzonym bogatą wyobraźnią pięciolatkiem. Lubi rozmawiać z kwiatami i z przedmiotami, z którymi zwykle się nie rozmawia.
więcej

Jak się kochają w niższych sferach

foto
„Jak się kochają w niższych sferach” w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza to komedia omyłek mistrza gatunku – Alana Ayckbourna. Akcja sztuki rozgrywa się w na jednej scenie, w dwóch różnych przestrzeniach.
więcej

Gałgan

foto
Siostra z niewidomym bratem snują muzyczno-kryminalną opowieść o domu rodzinnym. O mamie, która pewnego dnia została znaleziona na kuchennej podłodze martwa i tacie, który pojawił się, aby opiekować się osieroconymi dziećmi, lecz był dla nich kimś obcym, znanym tylko z nazwy, nie z imienia.
więcej

Koncert życzeń

foto
Spektakl Yany Ross oparty jest na tekście niemieckiego dramatopisarza Franza Xaviera Kroetza. Koncert życzeń w odróżnieniu od klasycznie skonstruowanego dramatu składa się jedynie z rozbudowanych didaskaliów, które stanowić mają partyturę i komentarz do scenicznych działań.
więcej

Przyjazne dusze

Przyjazne dusze
Przyjazne dusze to zabawna i wzruszająca komedia pełna czarnego humoru, ciepła i życiowej mądrości. Małżeństwo w średnim wieku, na skutek śmiertelnego wypadku wraca do swego domu pod Londynem jako niewidzialna para duchów.
więcej

Wszystko o kobietach

Wszystko o kobietach
To napisana z matematyczną precyzją - oczywiście przez mężczyznę - sztuka o kobietach. Skonstruowana jak misterna układanka z puzzli.
więcej

Czyż nie dobija się koni?

Czyż nie dobija się koni?
Jest rok 1935 w USA. Od kilku lat trwa wielki kryzys. Robert i Gloria, uwiedzeni marzeniem o wielkiej i nagłej karierze filmowej, przyjeżdżają do Hollywood. Uciekają przed biedą, brakiem perspektyw, samotnością, głodem i opresją codzienności.
więcej

Trzej muszkieterowie

foto
Szybkie zwroty akcji, intryga, pojedynki, humor – klasyka literatury wiecznie żywa. Trzej muszkieterowie Aleksandra Dumasa to powieść, która może połączyć pokolenia – zwłaszcza, gdy powieściowe wątki misternie splecie w teatralną całość jedna z najlepszych współczesnych dramatopisarek dla dzieci – Marta Guśniowska.
więcej

« · 1 · 2 · 3 · »» · »

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.